Header Ad

Kategórie

Ako nosiť rifľovky?

Sadnú na akýkoľvek typ postavy a hodia sa pre každú vekovú kategóriu. Dajú sa jednoducho nastylovať tak, aby vyhovovali vašim plánom, či už sa chytáte na oslavu, či do práce. Hovoríme tu samozrejme o džínsových bundách. Tento módny výmysel nikdy nevyjde z módy, no existuje niekoľko trikov, ako ho čo najlepšie skombinovať. Pozrime sa teda na pár módnych „pravidiel“ roku 2021, aby sme z nášho denimového obľúbenca spravili hviezdu.

Skombinujte oversized bundu s obtiahnutým spodkom

Úzke džínsy, rovné nohavice a iné slim-fit strihy sú ideálne, zatiaľ čo Boyfriend džínsy, „ABBA“ nohavice, rozšírené pri členkoch a skater štýl 90. rokov sa lepšie kombinujú so skrátenou bundou než s oversized kúskom.

Vyhrňte si rukávy na oversized kúsku

Asi všetci milujeme jednoduchosť krásnej rifľovej bundy voľného strihu, ale príliš dlhé rukávy, ktoré pretŕčajú, či dokonca siahajú až po končeky prstov môžu spôsobiť, že budete vyzerať ako dieťa, ktoré si skúša dospelácke veci, najmä ak ste nižšej postavy. Riešenie je jednoduché – stačí vyhrnúť rukávy tak, aby koniec rukávov siahal cca po zápästie.

Skúste viac „rifľovín“ naraz

Celý outfit z rifľoviny je veľmi in. Odporúča sa však kombinovať radšej bledšiu bundu a tmavšiu rifľovinu na trendy dámských rifliach, alebo naopak. Celý outfit v jednom tóne by mohol totiž pôsobiť trošku fádne. Na druhej strane, ak uprednostňujete kompletne monochromatický look, vyberte kúsky rovnakej značky v presne rovnakej farbe. Uprednostňujeme svetlé odtiene, vzory, elegantné čierne/biele kúsky pred klasickou modrou rifľovinou. Vyzerá to modernejšie a sviežejšie.

Rifľová bunda ako stredná vrstva

Vrstvenie oblečenia je skvelý spôsob, ako pridať šmrnc svojmu odetiu, no zároveň ostať v teple. Odporúčame rifľovky vrstviť napríklad pod kockované sako, či kvetinový trenčkot, nie nad.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*