Header Ad

Kategórie

Čo robiť, ak sa vám niečo pokazí na požičanom stroji?

Požičovňa stavebných strojov je skvelou alternatívou k tomu, ak nemáte finančné možnosti si zabezpečiť vlastné mechanizmy. Čo však v prípade, ak na nich vznikne určitá porucha?

Nemáte z rôznych dôvodov možnosť zabezpečiť si vlastné pracovné stroje resp. sa vám to v konkrétnom okamihu nevyplatí. Požičovňa stavebných strojov sa už aj v našich končinách stáva vhodnou alternatívou, ktorá v sebe skrýva množstvo plusov. Široké spektrum mechanizmov mimoriadne kvalitnej značky Caterpillar (CAT) určite prinesie spokojnosť aj toho najnáročnejšieho zákazníka so špecifickou prácou. Či už vás zaujala elektrocentrála, bagre, manipulačná technika, ručné náradie či niečo iné, vždy sa môžete spoľahnúť na dostatočný výkon, modernú kvalitu ale aj spoľahlivosť. To vám zaručí kvalitné servisné zázemie.

Porucha na pokazenom stroji nemusí byť problém

Stavebné stroje sa využívajú na rôzne druhy práce. Stále však platí, že ide o náročné úkony, pri ktorých sa môže na zariadeniach objaviť z času na čas určitá porucha. Dôležité však je, že aj spoločnosť Zeppelin vám pri značke CAT či iných ponúka servisné prehliadky a opravy nezavinených porúch zadarmo. Dôležité je ale dodržať určité pravidlá. Povolenie pracovať na stroji majú len zaškolení pracovníci, ktorí musia byť uvedení v preberacom aj odovzdávajúcom protokole. Vyhnite sa zásahom do konštrukcie zariadenia. Ak ste si vedomí akejkoľvek nehody, škody alebo straty, vytvorte o tom fotodokumentáciu a informácie poskytnite prenajímateľovi do 24 hodín. Dôležité je aj spísať záznam o škode. Pri požičaní zariadenia inej osobe zodpovedáte za vzniknutú škodu sami. Stále však platí, že po dodržaní všetkých dopredu jasných pokynov sa porúch nemusíte báť a nebude to pre vás znamenať finančnú stratu.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*