Header Ad

Kategórie

Doba sa neustála posúva

Kto by to bol povedal, že reklamy na nás už nebudú vyskakovať len spoza televíznych obrazoviek alebo rovnako aj z obrazoviek našich mobilných telefónov, počítačov, notebookov či tabletov? Myslím si, že len málokto by tento fakt predpoklad. Ľudia však začali tráviť viac času online ako za televíznymi obrazovkami a tak sa tomuto trendu musel prispôsobiť aj marketing.

Efektivita online reklám je naozaj vysoká. Veľa internetových stránok/ sociálnych sietí si ukladá vaše údaje toho, čo ste na internete hľadali a následne vám bude priam nebadateľne podsúvať dané produkty z rôznych online obchodov.

Tento spôsob považujem za naozaj efektívny, keďže vám podsunú presne to, o čo máte záujem. Samozrejme nie vždy sa jedná o sto percente overené internetové obchody, a preto vám odporúčame si dôveryhodnosť stránky overiť. Môžete kontaktovať priamo daného správcu stránky alebo rovnako môžete nájsť odpoveď na svoju otázku aj na rôznych fórach.

Mobilné telefóny, žrút času alebo pomôcka?

Mobilné telefóny v dnešnej dobe ponúkajú rad rôznych funkcií. Nejedná sa už iba o možnosť telefonovania. Multifunkčné mobily Realme vám ponúkajú veľkolepý display spolu so zastúpením tých najlepších funkcií. Tieto mobilné telefóny vám vydržia až niekoľko rokov.

A odpoveď na našu otázku? Z nášho hľadiska sa telefóny môžu stať aj efektívnym pomocníkom, ale aj žrútom času. Všetko závisí od toho ako sa k tomu vy postavíte. Dnešné telefóny poskytujú možnosť toho, že vám bude zaznamenávať čas pred obrazovkou, čiže na konci dňa si môžete pozrieť koľko minút/ hodín ste strávili pred obrazovkou mobilného telefónu. Rovnako vám táto funkcia prináša aj náhľad o tom, koľko času ste strávili na sociálnych sieťach, koľko času ste strávili edukáciou alebo prácou. Táto funkcia môže byť naozaj skvelým zrkadlom a pomôckou pri manažovaní času.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*