Header Ad

Kategórie

Keď začnú biť svadobné zvony

Svadba je jednou z tých najvýznamnejších udalostí každého človeka. Je dňom, kedy sa z dvoch rozdielnych príbehov začne stavať jeden spoločný. Nie je to úžasné? Neznamená to, že prestanete žiť svoj vlastný život. Znamená to, že budete mať skvelého partnera, s ktorým budete môcť písať svoj vlastný príbeh. A keď bude vaša ruka unavená, tak partner sa chopí vedenia a nachvíľku to prevezme za vás.

Najmä ženy vnímajú svadbu dosť emocionálne a snažia sa o dosiahnutie dokonalosti. Čo vôbec nepovažujem za zlé. Veď mnohé dievčatá sa na ich vlastnú svadbu tešia už od útleho detstva. Mnohé z nich si ju dokonca predstavujú niekoľkokrát do dňa odkedy boli malými deťmi.

Okrem krásnych svadobných šiat si mladuchy predstavujú aj ideálne šaty pre družičky, ktoré by mali každému vyraziť dych. K základným pravidlám patrí to, že šaty pre družičky by nemali byť bielej farby. Táto farba totižto patrí výhradne mladuche. Samozrejme, že len v prípade, ak sa mladucha pre biele šaty rozhodne. Dnes môžete vidieť množstvo svadobných šiat, ktoré nie sú len v pre nás typickej bielej farbe.

Družičky v detskom prevedení

Áno, toto je trend, ktorý momentálne oblieta celý svet. Mladuchy túžia mať roztomilé družičky, ktoré im budú držať vlečku alebo závoj, rozhadzovať lupene kvetov. Ak sa teda rozhodnete, že vašimi družičkami sa stanú najmladší členovia vašej rodiny, tak pre takéto družičky môžete pokojne zvoliť aj šaty v bielej farbe. Takéto malé nevestičky budú pôsobiť naozaj rozkošne.

Aj takéto družičky by však mali byť ozdobené krásnymi detskými šperkami. Ak sa jedná o sezónne šperky, ktoré má mať vaše dieťa len na svadbu, tak nemusíte siahať po drahých šperkoch. Môže sa totižto hravo stať, že by dieťa daný šperk stratilo. Kľudne teda môžete siahnuť po bižutérií.

Ak však vašej malej princeznej kupujete šperky, ktoré by mala nosiť permanentne, tak je lepšie siahnuť po drahších kovoch. Je totižto pravdepodobné, že by jej mohli z bižutérie hnisať ušká a zapáliť sa. Ak sa teda chcete vyhnúť takýmto nepríjemnostiam, tak jednoznačne vsaďte na zlato alebo striebro.

 

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*