Header Ad

Kategórie

Krásny interiér- srdce domova

Áno, celkové usporiadanie a dizajn interiéru je naozaj tým, čo tvorí celý domov. Príjemné jemné tóny farieb sú tou najlepšou voľbou. Zjednotený interiér bude skvelo pôsobiť na vašu psychiku. Veď ako sa hovorí: „Menej je niekedy viac.“ V tomto prípade to platí dvojnásobne. Veď predsa interiér, v ktorom budete tráviť každú jednu voľnú chvíľu musí byť v dokonalom súlade a pozitívne pôsobiť na vašu psychiku.

Luxusnou výrobou drevených schodov sa váš interiér premení na rozprávkový zámok, v ktorom síce nebudú lietať trojhlavé draky, no jednoznačne sa budete cítiť ako kráľ/ kráľovná vašej domácnosti. Pozor si však dávajte na lesklé schody na tých je totižto vyššia pravdepodobnosť toho, že sa šmyknete.

Rovnako širšie nášľapy na schody sú jednoznačne lepšou voľbou. Poskytnú vám väčší luxus a priestor, čím docielite pohodlnejšie a bezpečnejšie chodenie po schodoch. Mnohí ľudia sa širokým nášľapom vyhýbajú z estetických dôvodov. No u mňa aj po estetickej a rovnako aj po praktickej stránke vyhrávajú širšie nášľapy.

Čistota pol života

Pevne verím, že túto vetu už počal každý jeden z vás minimálne raz za svoj život. Asi ste jej však nikdy nedávali príliš veľký význam a nad jej význam sa nikdy nejak zvlášť nezamýšľali. Pravda je však jasná! Poriadok je naozaj kľúčom k spokojnému a usporiadanejšiemu životu.

Je samozrejmé, že nie vždy sa dá poriadok udržať. Svoje by o tom vedeli rozprávať mamičky s deťmi. No určite mi dáte za pravdu, že v upratanom a vzdušnom interiéri sa skrátka dýcha lepšie. Chaos je príčinou pocitu kliesnenia, nespokojnosti, napätia a v mnohých prípadoch môže viesť aj k fyzickým problémom, akými sú: nevoľnosť, chronická únava. Ak už teda máte dlhú dobu pocit, že niečo nie je s vami úplne v poriadku, tak sa skúste na chvíľku zabaviť upratovaním.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*