Header Ad

Kategórie

Originálne tričká, ktoré si zamilujete

Vybrali sme pre vás zaujímavé typy originálnych a nevšedných tričiek, s ktorými môžete potešiť seba alebo svojich blízkych. Či už chcete vyčariť úsmev, vyjadriť svoj názor, alebo podporiť svoju obľúbenú kapelu – všetko môžete vyriešiť tým správnym tričkom!

Tričká s obľúbenou kapelou

Tričká s názvami alebo logami rockových kapiel sú módnou klasikou – kto z nás nepozná aspoň jedného človeka, ktorý v mladosti vášnivo nosil tričká s nápisom Metallica, Iron Maiden či AC/DC? Tieto typy tričiek najčastejšie prezentovali ikonické obaly albumov, grafiku či logá charakteristické pre danú skupinu.

Hoci tento trend už pred časom odišiel do zabudnutia a tričká s názvami kapiel nosili len skutoční fanúšikovia, už niekoľko rokov je badateľná veľká zmena – rockové tričká milujú hviezdy, známe osobnosti, a odevy odkazujúce na hudobné legendy sa objavujú aj na mólach svetoznámych návrhárov.

Veselé tričká

Ďalšou skupinou tričiek s potlačou sú modely zdobené ironickými, posmešnými a originálnymi nápismi a grafikami. Výtlačok na tričku zobrazujúci pár novomanželov s popisom „Koniec hry“ a podobné fóry patria medzi známe pánske tričká s nápismi, ktoré pobavia a odľahčia situáciu. Tieto typy tričiek sú mimoriadne obľúbené a sú dostupné v mnohých internetových obchodoch, ktoré ponúkajú potlačené tričká.

Vyjadrite názor pomocou trička

Obyčajné biele tričká sú nudné! Ak chcete vyjadriť svoje názory, urobte to prostredníctvom oblečenia! Čo je to tričko s názorom? Jednoducho tričko s nápisom, ktorý provokuje, núti zamyslieť sa alebo len pobaví. Patria tu obľúbené dámske tričká s potlačou ako napríklad „Vstávam, aby som si dala kávu“ alebo „Každý problém sa rieši lepšie pri pohári vína“.

Samozrejme pomocou trička môžete vyjadriť aj radikálnejšie postoje a stanoviská, no dajte si pozor, aby ste to neprehnali. Predsa len, počas bežného dňa môžete natrafiť na množstvo ľudí, pričom nie všetci musia s vaším názorom súhlasiť. Je škoda pokaziť prvý dojem kvôli nápisu na tričku.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*