Header Ad

Kategórie

Pánska móda

Aj páni sa chcú páčiť! A obchodné reťazce sa prispôsobili tomuto trendu. Fádne pánske farby vystriedali tie najrozmanitejšie farebné a štýlové prevedenia. Okrem pánskej klasiky nájdete aj odvážnejšie kúsky. Samozrejme, že každému sa páči niečo iné a vďaka novodobej rozmanitosti si aj každý z vás, milí páni, môže obliecť to, po čom mu srdce piští.

Rifle sú však stále bez pochyby trendy. Rovnako aj pri nich vás čaká široká škála farieb. Máte na výber z bielych, čiernych, kaki a klasických modrých riflí vo viacerých odtieňoch. K rifliam sa dokonalo hodí krásny opasok, ktorý dotvorí celkový dojem celého outfitu. Týmto jemným doplnkom docielite to, že váš outfit nebude pôsobiť fádne a jednoliato. Opasok je krásnym elegantným dotvorením bežného outfitu.

Aj peňaženka môže byť skvelým pánskym doplnkom. Kožená peňaženka pôsobí krásne a veľmi sofistikovane. Vyberte si peňaženku, za ktorú sa nebudete musieť nikdy hanbiť. Odporúčam vám zainvestovať do menších peňaženiek s dostatočným miestom. Páni len málokedy nosia kabelku, a tak by sa mohlo stať, že príliš veľká peňaženka by vám len zbytočne zavadzala.

Charakter, ktorý očarí

Samozrejme, že prvý dojem je kľúčovým, no milí páni, nezabúdajte na to, že na svete sú stále ženy, ktoré s vami nebudú chodiť pre váš imidž. Na svete sú stále ženy, ktoré si budú váš charakter ceniť viac ako váš výzor či konto. Na svete sú stále ženy, ktorých bude viac zaujímať to aký ste mali deň než to, na akom aute jazdíte.

Preto si k dokonalému outfitu nezabudnite obliecť aj úprimný úsmev, oči plné pokory, myseľ plnú úprimnosti. Verte mi, že tá správna žena ocení viac vaše charakterové črty ako dokonalý outfit. Veď s outfitom vám zaručene bude vedieť pomôcť aj žena. To ale neznamená, že sa o seba vôbec nemáte starať, práve naopak! Dôležitá je súhra oboch. Spojenie vášho charakteru a vytvorenie prvého dojmu za pomoci elegantného outfitu a jedinečných doplnkov je kľúčom k srdcu každej ženy.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*