Header Ad

Kategórie

Perfektná dovolenka v Jasnej

Hľadáte inšpiráciu na miesto kde si oddýchnuť? Chcete podporiť slovenskú ekonomiku a objavovať krásne miesta svojej krajiny? Tak je tento článok práve pre vás!

V Jasnej sa vám vyjasní!

Letná dovolenka v stredisku Jasná Nízke Tatry ponúka nielen čistý čerstvý vzduch, horské slnko, relax a najkrajšie výlety na Slovensku, ale aj možnosť nabrať kondíciu viacerými spôsobmi. V zdravom tele zdravý duch a naopak! Príďte si vyjasniť myseľ a posilniť telo pomocou športu v krásnej prírode a potešiť žalúdok vo vychýrenej reštaurácií Jasná.

Čistý horský vzduch, dobré jedlo a veľa pohybových aktivít si určite užijete, či už v sólo, v páre, alebo s rodinkou. Ponúkajú sa nám tu všakovaké moderné príležitosti a možnosti na šport, ako napríklad lyžovanie, sánkovanie, skialp a tak ďalej, takže si každý príde na svoje!

A čo okrem športu?

Populárnou možnosťou ubytovania sú tu relaxujúce wellness pobyty pre dvoch, keďže tu páry nechodia len za športom, ale aj za romantikou. Ak však hľadáte menej luxusné možnosti, alebo ste jednoducho iný typ dovolenkára, k dispozícií sú rôzne chatky, penzióny a iné miesta, kde večer skloniť hlavu aj si dobre zajesť, či už priamo v Jasnej, alebo v jej blízkosti.

Kam sa ísť pozrieť v lete?

Chopok sa v lete mení na oázu bohatej zelene. Hrebeň dlhý približne 100 kilometrov otvára svoju náruč a láka zvedavých návštevníkov na potulky po spleti nekončiacich turistických chodníkov. Demänovská dolina je súčasťou Národného parku Nízke Tatry, kde sa nachádza najcennejší Demänovský kras i svetoznáme jaskyne – Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Vrbické pleso.

Demänovská jaskyňa slobody je otvorená celoročne, Demänovská ľadová jaskyňa však len počas letnej sezóny. Vrbické pleso je najväčšie prírodné jazero v Nízkych Tatrách. Možnosť letnej turistiky, lezenia po skalách, krásna fauna a flóra doplnená vhodnými klimatickými podmienkami, to všetko a ešte viac môžeme vymenovať ako dôvody na letnú dovolenku v Nízkych Tatrách.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*