Header Ad

Kategórie

Relax, ktorý si vychutnáte na terase

Kto z nás by len nemiloval posedenia na terase? Sú miestom, ktoré slúži nie len na relax, ale rovnako aj ako priestor, na ktorom si môžete vychutnávať tie najrôznejšie rodinné akcie. Od grilovačiek až po oslavu narodenín. Počas zimných dní a chladnejších jarných večerov vám môže skvelo poslúžiť krb, či elektrický ohrev vašej terasy. Verte mi, že jeden z týchto zdrojov tepla bude tou najlepšou investíciou. Kto by len netúžil relaxovať s kávou a s obľúbenou knihou v ruke počas zimných dní alebo dní plných dažďa.

Hmyz vie posedenia na terase však poriadne znepríjemniť. Preto by ste mali vsadiť na rolovacie sieťky proti dotieravému hmyzu. Vďaka sieťkam proti hmyzu nebudete musieť bojovať s nočnými návštevami v podobe komárov, čiže sa vyhnete nepríjemným štípancom. Ak vás teda už nudia smradľavé odpudzovače hmyzu, tak sieťka je naozaj skvelým riešením. Rovnako to platí aj cez deň. Vďaka takejto sieťke sa vyhnete osám a včelám v sladkých nápojoch.

Chráňte sa pred slnečným žiarením!

Povedzte stop neustále natieraniu sa opaľovacím krémom na vašej záhrade. Skoncujte raz a navždy s neustálym hľadaním tieňa! Vsaďte na kúpu markízy. Jej hlavnou funkciu je ochrana pred slnečným žiarením. Markíza chráni nie len pred tým najostrejším slnkom, ktoré je na pravé poludnie, ale rovnako aj pre tým, ktoré sa už chystá zapadnúť.

Proti čomu je markíza odolná? Je možné ju mať neustále na terase a vystavovať ju rôznym silám prírody? Markízu majú pevnú konštrukciu, čiže ani istý nápor vetra ich len tak ľahko nezdolá. Silnejšie vetry však môžu markízu potrápiť a v krajných prípadoch ju aj úplne poškodiť. V tomto bode by pre vás mohla byť užitočná markíza s čidlom. Dané čidlo zaznamenáva silu a intenzitu vetra, čo speje k tomu, že daná markíza sa stiahne v pravý čas. Markíza nepremokne, no nie je stavená na to, aby ste pod ňou sedeli na záhradnom nábytku počas daždivých dní.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*