Header Ad

Kategórie

Technológie dobývajú svet

Áno, doba sa neustále vyvíja a posúva dopredu, a preto ani elektrotechnológie nemôžu ostať stagnovať na jednom miest príliš dlho. No fotomobily sú relatívne novou klasifikáciou smartfónov. Tieto druhy smartfónov sa zameriavajú na schopnosť mobilov snímať kvalitné fotografie. Hlavnými špecifikami takéhoto mobilného telefónu sú teda technologické, hardvérové a softvérové vymoženosti, ktoré vo všeobecnosti zefektívňujú akékoľvek fotografické procesy. Mobily už teda naozaj nie sú len prístrojom na komunikáciu. Preto nemusíte so sebou nosiť kvalitný fotoaparát. Váš fotomobil to hravo zvládne namiesto neho. Myslím si, že sa všetci zhodneme na tom, že kvalitný fotomobil je nazaj praktickejším ako zrkadlovka.

Ako sme už uviedli technológia sa neustále vyvíja a v tejto sfére nám prineisla vytvorenie omnoho sofistikovanejších kamier pre smartfóny, vďaka čomu sú fotky ostrejšie, sýtejšie, kontrastnejšie a reaktívnejšie na svetlo viac, ako kedykoľvek predtým.

Uskutočnili sme test fotomobilov a vám prinášame rebríček tých najlepších z nich:

 1. Apple iPhone 8
 2. Huawei P20 Pro
 3. Samsung Galaxy S9 G960F
 4. Huawei P20 Lite
 5. Xiaomi Mi 8 Lite

Pretože hudba znie v slúchadlách inak!

Slúchadlá sú elektrické zariadenia určené na generovanie zvukov počas blízkeho kontaktu so sluchovým orgánom používateľa. Vďaka ergonómii slúchadiel, ich blízkosti k zvukovodu a vďaka ich uzavretému prostrediu je užívateľ vnorený do sveta zvuku. Pri výbre slúchadiel sa nezameriavajte výhradne len na kvalitu zvuku, ale rovnako aj nad tesnením pred zvukmi okolia, ktoré vami vybrané slúchadlá ponúkajú.

Aj tu sme uskutočnili test slúchadiel. Slúchadlá niekoľkých rôznych druhov sme otestovali a vystavili rebríček tých najlepších z nich.

Slúchadlá, do ktorých sa oplatí investovať:

 1. Marshall Mode EQ
 2. Sennheiser MX 365
 3. Sennheiser Momentum On- Ear 2
 4. JBL E55BT
 5. Creative Outlier Sports

 

  Pridajte komentár

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*