Header Ad

Kategórie

Presné rysovanie a okamžitá odozva: Aj to ponúka program na technické kreslenie

Počítačom podporovaný dizajn, ktorý je určený na presnú vizualizáciu navrhovaných výrobkov, je známy aj pod skratkou CAD (computer-aided design). GstarCAD a jeho špeciálne funkcie sú vhodné pre špecifické použitia v rôznych odvetviach priemyslu. Aké schopnosti má táto účelná alternatíva za AutoCAD?

GstarSoft programy: Takmer 30 ročné pôsobenie

GstarSoft je uznávaná spoločnosť, ktorá verejnosti poskytuje inovatívne CAD programy. Bola založená v novembri 1992 a práve tento rok bude oslavovať 30 výročie svojho vzniku. Neustále vylepšuje svoje technologické a obchodné postupy, vďaka čomu sa teší veľkému množstvu klientely po celom svete.

Už začiatky tejto výhodnej alternatívy za AutoCAD sprevádzali efektívne nástroje a prehľadné rozhranie (vtedy dostupné až v 14 jazykoch). Približne pred piatimi rokmi bola spustená služba DWG FastView, ktorá spája používateľov a podporuje prácu v tíme. Dizajnéri môžu svojim kolegom povoliť prístup ku konkrétnym projektom, ktoré sa dajú preštudovať, ale aj pozmeniť.

Program na technické kreslenie GstarCAD prináša každoročnú aktualizáciu, čím si udržuje vysokú spokojnosť u klientov. Číslo používateľov GS Soft programov sa dnes pohybuje až v niekoľkých miliónoch! Okrem popredných výhod softvéru za to pravdepodobne môže aj prijateľná cenová dostupnosť a šetrenie času pri projektovaní.

Aké funkcie má program GstarCAD?

Či už je technický dizajnér špecializovaný na strojárstvo, architektúru, elektroinštalácie, alebo inú oblasť, jeho návrh výrobku musí byť pripravený do posledného detailu, aby sa eliminoval všetky potenciálne chyby pred uvedením do výroby. K dispozícií máte dvojrozmerné modelovanie v 2D CAD, alebo vytváranie 3D výkresov, ktoré súčasné CAD programy podporujú.

V rozsiahlej knižnici normalizovaných dielov si vyberiete najvhodnejšiu súčiastku pri tvorbe akéhokoľvek technického zariadenia. Mnohé CAD verzie pomáhajú testovať súčiastky z hľadiska dynamického zaťaženia a prenášania sily. Samotný AutoCAD je teda oveľa viac, ako len náhrada za ručné kreslenie a výpočty s ním spojené. Dá sa povedať, že prináša novú úroveň možností pre vytváranie kvalitnejších výrobkov za výrazne kratší čas.

GstarCAD: Externé nadstavby a doplnky

GstarCAD Professional a GstarCAD Standard podporujú vysokoúčelné nadstavby, s knižnicami plnými príslušných súčiastok a dielov. Do zoznamu najobľúbenejších nadstavieb patrí napríklad CADprofi Mechanical, CADprofi Architectural, ale aj CADprofi Electrical. Spomenieme aj niektoré z externých CAD nadstavieb.

AutoPEN obsahuje originálne súčiastky pre kanalizácie, plynovody, komunikácie a iné. Bez väčších problémov sa dopracujete k hydrotechnickým výpočtom kanalizačnej, aj vodovodnej siete. MultiSTEEL slúži na kreslenie oceľových konštrukcií v 2D, alebo 3D. Výkonné parametrické príkazy sú výhodné pre rýchle navrhovanie komplexných systémov. Ani v tomto prípade nechýba knižnica s veľkým počtom normalizovaných dielov. Medzi ďalšie praktické doplnky môžeme zaradiť:

 • FastView: šikovný prehliadač veľkých CAD súborov
 • BIMTech Tools pre zobrazenie katastrálnych máp a iných funkcií
 • ARTISAN Renderer: fotorealistická vizualizácia návrhov

Gstar CAD: Spätná väzba od zákazníkov

Vo všeobecnosti patrí prezeranie dostupných recenzií o produkte medzi jeden zo správnych postupov potenciálneho zákazníka. V spätnej väzbe sa často dozviete informácie, ktoré vás môžu zaujímať, prípadne ovplyvniť pri výbere akéhokoľvek produktu. Aktuálne dostupné recenzie z nezávislej stránky „softveradvice“, pomáhajúcej vyhľadávať informácie o softvéroch, sú viac, než pozitívne. Pri používaní GstarCAD používatelia hlásia vysokú spokojnosť z hľadiska:

 • Nákladovej efektivity v porovnaní s AutoCAD
 • Lepší výkon za nižšiu cenu
 • Veľké množstvo funkcií v bezplatnej skúšobnej verzii
 • GstarCAD má doživotnú licenciu, na rozdiel od AutoCAD

  Pridajte komentár

  Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*